Bývanie v prírode
Kvetnica

Predaj
druhej etapy spustený

Vitajte v Kvetnici

Kvetnica je unikátny rezidenčný projekt na výnimočnej adrese. Jedno z najlepších miest na život v Žiline ponúka kompletné občianske zázemie v pešej päťminútovej dostupnosti.

K tomu je Kvetnica v objatí zelene, ktorá obyvateľom zabezpečí zdravý vzduch a nespočetné množstvo príležitostí na aktívny oddych.

Objavte lokalitu

Novostavby v Žiline pre každého

Do tretice je Kvetnica výnimočná svojou koncepciou. Jej jadrom je bezpečný vnútroblok, okolo ktorého stoja bytové domy s vyšším štandardom výbavy. Nielen okolie je zelené, ale aj samotná Kvetnica. Má zelenú strechu, zelenú fasádu a mnoho ďalších zelených riešení.

Objavte štandard Kvetnice

Zelená udržateľnosti

Všetky domy Kvetnice prikryje zelená strecha. Zelená bude dominovať aj vnútrobloku, kde okrem pohody nájdete aj vodnú plochu, ktorá pomôže v horúcich dňoch ochladzovať mikroklímu Kvetnice.

Na každom balkóne bude kvetináč s kúskom prírody, ktorá vytvorí zelenú fasádu s funkciou zadržiavania dažďovej vody. Okrem nich budeme dažďovú vodu na ďalšie využitie zachytávať aj do špeciálnych nádrží.

V Kvetnici bude dobrá energia

Na strechy chceme inštalovať fotovoltaiku a vybudovať stanicu pre zdieľané bicykle a kolobežky.

Ponuka bývania

Vitajte v dobrej
spoločnosti

V Kvetnici budete obklopení zeleňou aj plnohodnotnou vybavenosťou pre život.

Mestské parky aj s lesoparkom
v susedstve

Zelený vnútroblok
pod oknami

Udržateľné riešenia pre zelené bývanie

Veľké obchodné
centrum na skok

Udržateľne kvalitné riešenia

Pre nás je štandardom kvalitný život

Kvalitné technické riešenia berieme ako štandard. No to nie je všetko. Veríme, že ak chceme, aby sa v našich stavbách bývalo dobre, technická stránka musí byť podopretá aj premyslenou koncepciou, vyšším štandardom výbavy a estetickou vyspelosťou. Toto všetko bude spolu s ľuďmi tvoriť dušu Kvetnice.

Objavte štandard Kvetnice

Často kladené otázky

 • Mám záujem o bývanie v Kvetnici. Kde nájdem ponuku voľných bytov?

  Denne aktualizovanú ponuku voľných bytov si môžete pozrieť na tomto webe. Radi vás však privítame aj na našom predajnom mieste.

 • Kedy budú novostavby hotové?

  Výstavbu 1. etapy Kvetnice pod Dubňom plánujeme dokončiť do konca roka 2024. Na jar 2025 bude nasledovať kolaudácia a hneď po jej absolvovaní začneme odovzdávať byty majiteľom.

  2. etapu Kvetnice pod lesom plánujeme ukončiť do konca roka 2025. Na jar 2026 bude nasledovať kolaudácia. Odovzdávať byty majiteľom začneme po nej.

 • Aké mám možnosti financovania?

  Pri kúpe bytu v Kvetnici vám pomôžeme s výberom tej najvhodnejšej hypotéky pre vás a pomôžeme vám ju vybaviť. Ak nemáte žiadne vlastné úspory, pomôžeme vám aj s financovaním prvej splátky za byt.

 • Kde presne v Žiline sú novostavby Kvetnice?

  Kvetnica rastie kúsok od centra Žiliny. V susedstve Žilinskej univerzity, obchodného centra Dubeň, lesoparku, plavárne a ďalších športovísk.

 • Ako bude riešená doprava v okolí Kvetnice?

  Kvetnica sa nachádza naozaj kúsok od centra Žiliny. Navyše všetko, čo potrebujete k životu, nájdete v pešej dostupnosti. Pre obyvateľov chystáme podzemné parkovanie s miestami pre nabíjanie elektromobilov a pre návštevy vyhradené parkovisko. V pláne je aj stanica pre zdieľanú individuálnu dopravu (bicykle, kolobežky).

 • Aký je štandard bývania v Kvetnici? Čo všetko je v cene?

  Byty v Kvetnici budú dokončené vo vyššom štandarde vrátane podláh, obkladov, dverí a kúpeľní. Okrem materiálov a dokončenosti tkvie vyšší štandard bývania v Kvetnici aj v bezpečnom vnútrobloku, či v množstve udržateľných riešení a fasáde plnej zelene.

 • Aká je občianska vybavenosť v okolí Kvetnice?

  Jedným slovom: kompletná. V pešej dostupnosti máte lesopark, mestské parky, plaváreň, atletický ovál, školy, škôlky, nákupné možnosti, klientske centrum aj univerzitu.

Už sa vidíte, ako bývate v Kvetnici?

Kde nás nájdete

Stretnime sa

Nechajte nám svoje údaje a náš predajca sa vám ozve, aby ste si dohodli stretnutie.

  Pre viac informácií, ako chránime vaše súkromie, si prečítajte podmienky ochrany osobných údajov.

  Poďme sa stretnúť

  Už sa vidíte, ako bývate v Kvetnici? Ozvite sa nám a náš predajca si s vami dohodne stretnutie.

   Pre viac informácií, ako chránime vaše súkromie, si prečítajte podmienky ochrany osobných údajov.

   Navštívte nás

   Predajné miesto Kvetnica
   LICITOR Sladkovičová 6
   010 01, Žilina
   Pozrieť na mape
   Tel. číslo
   0918 900 100
   0915 717 171
   Otváracie hodiny (Po - Pia)
   9:00
   do 17:00