Teší nás, že všetko ide podľa plánu a my tak môžeme spustiť predaj bytov v ďalšej etape Kvetnice – tentoraz priamo pod lesom. Ak chcete bývať jednou nohou v Žiline a druhou v lese, Kvetnica je pre vás ako stvorená.


Najlepší sused – príroda pod oknami 

Práve blízke spojenie s prírodou vytvára tú najcennejšiu výhodu Kvetnice. Jej obyvatelia budú mať za suseda nielen mestský život, ale aj samotnú prírodu. Pri prechádzkach v blízkom lese budú môcť nachvíľu zastaviť každodenný ruch povinností a zahĺbiť sa do tichého toku prírody. Bude len na nich, či za týmto pokojom pôjdu do blízkeho lesa, alebo si ho rovno vychutnajú z balkóna bytu.

Predaj bytov druhej etapy je spustený

Páči sa vám takáto predstava? Začnite svoj nový životný príbeh v Kvetnici pod lesoparkom, kde medzi vami a prírodou nebude stáť nič v ceste. Už teraz si môžete vybrať svoj výhľad na blízky les medzi prvými.

2/3 bytov v prvej etape Kvetnice už má svojho majiteľa

Máme pre vás ešte zopár posledných bytov aj z prvej etapy. Z nich si môžete teraz vyberať najmä tie s vlastnou predzáhradkou. Ale pozor, byty sa rýchlo míňajú, preto neváhajte.

Nechajte svoj život rozkvitnúť

Ak je váš sen bývať čo najbližšie k lesu, naša lokalita je presne pre vás. Dohodnite si stretnutie a prezrite si spolu s nami túto ponuku bytov výhradne na predajnom mieste Kvetnice. Možno práve v jednom z nich už čoskoro necháte rozkvitnúť svoj život.